Nabídky práce v IT

.NET Developer

Naše společnost patří mezi největší dodavatele informačních technologií v České republice, na Slovensku, v Maďarsku, Slovinsku, Chorvatsku a Srbsku. Specializujeme se na technologie Cisco, NetApp a Meraki, se kterými máme více než 20 let zkušeností.
Sehraný tým lidí, kteří u nás pracují nebo s námi spolupracují, považujeme za svou nejsilnější stránku.

Základní info

Plat: 4 - 6 tis MD
Místo práce: Praha
Pracovní poměr: HPP

Za to Vám nabízíme

  • odpovídající finanční odměna, která se bude zvyšovat s tvým růstem,
  • práce v mladém přátelském týmu,
  • po domluvě občas možnost práce z domova,
  • možnost se toho hodně přiučit, a volná ruka co se použití nových technologií týče.

Co budete dělat

  • větší i menší projekty pro zákazníky ale i interní projekty,
  • aplikace psané v dotNET Framework, ale i dotNET core nebo Java,

máme například:

  • desktopovou aplikaci pro agenty v kontaktním centru,
  • webovou aplikaci pro lokalizaci zařízení v síti,
  • mobilní aplikaci pro obsluhu hovorů od klientů,
  • klient server aplikace pro real-time zobrazováni informací z IP telefonů.

Co k tomu od Vás potřebujeme

  • umět solidně programovat v C#,
  • znalost Microsoft .NET Framework (ASP.NET MVC, dotNET Core a WCF, WPF výhodou),
  • znalost SQL a principy relačních databází,
  • základní znalost HTML, CSS, XML,
  • zkušenost s vývojem webových nebo síťových aplikací,
  • umět spolupracovat s týmem,
  • schopnost se učit novým věcem,
  • umět hned říct, pokud je něco špatně/nefunguje/nelíbí se.
  • znalost programovacího jazyku Java,
  • zkušenost s frontendem v Javascriptu,
  • znalost počítačových sítí a technologií okolo.