Nabídky práce v IT

React Developer

Hledáme nadšeného React vývojáře pro vývoj e-commerce platformy našeho klienta.

Základní info

Plat: 4 - 6 tis KČ/MD
Místo práce: Brno / Ostrava
Pracovní poměr: IČ / HPP

Za to Vám nabízíme

Co za to?

  • po sezení za počítačem se můžeš vyřádit díky kartě MULTISPORT
  • účast na našich super akcích a workshopech je skoro povinná
  • podpoříme tvůj profesionální růst příspěvkem na certifikace
  • počítej s poukazem na slevu do e-shopu Počítárna

Co budete dělat

Budeš se podílet na rozvoji jednoho z největších evropských beauty e-shopů . Na starosti budeš mít implementaci nových funkcionalit pro naše zákazníky, integraci nových metod dopravy a platby a správu napojení nástrojů třetích stran (Google Analytics, Exponea, Mailkit).

Základy eshopu jsou postaveny na technologii ASP.NET. Na novou funkcionalitu však používáme ReactJS (Typescript) pro frontend a na backendu najdeš ASP.NET Core mikroslužby. Komunikaci mezi frontendem a backendem zprostředkovává GraphQL gateway, která agreguje jednotlivé API do jednoho schématu.

Používáme react-loadable pro sever-side rendering, Apollo server a klienta pro vyhodnocení GraphQL dotazů . Pro requesty mezi NodeJS a .NET Core službami používáme Axios. V NodeJS aplikacích běží Express. Pro autentikaci používáme JWT token a PassportJS. Unit testy píšeme pomocí Jest a Enzyme. Pro metriky a logy tu máme Prometheus, Sentry a Application Insights.

Píšeme si vlastní UI knihovnu na základě react atomic designu, kde využíváme styled components. Také se mů žes setkat s Ant designem a Final formem. Kó d verzujeme na GitLabu.

Rozložení činností

  • 70 % vývoj
  • 20 % vzdělávání a nové technologie
  • 10 % návrh optimalizace

Co k tomu od Vás potřebujeme

Technologie

  •  Apollo, Git, CSS, ReactJS, TypeScript, GraphQL
  • C#, SQL, .NET Core, ASP.NET Core výhodou

Další požadavky

  • Máš praktickou zkušenost s vývojem vícevrstvých, distribuovaných aplikací.
  • Dokážeš porozumět současnému systému a navrhnout optimalizace, samozřejmě ve spolupráci s týmem.
  • Skvělé by bylo, kdybys měl/a zkušenost s návrhem architektury systému, ale není to podmínkou, máme dost seniorních členů , kteří ti pomohou.
  • V neposlední řadě máš chuť studovat a používat nové technologie, kterých máme spoustu.