Nabídky práce v IT

Senior Java Developer

Přední světový poskytovatel služeb platebních technologií, který dodává inovativní řešení pro potřeby zákazníků po celém světě, otevírá výběrové řízení na  pozici Senior Java developer

Základní info

Plat: 7 - 8 tis Kč/MD
Místo práce: Praha
Pracovní poměr:

Za to Vám nabízíme

Co za to?

  • po sezení za počítačem se můžeš vyřádit díky kartě MULTISPORT
  • účast na našich super akcích a workshopech je skoro povinná
  • podpoříme tvůj profesionální růst příspěvkem na certifikace
  • počítej s poukazem na slevu do e-shopu Počítárna

Co budete dělat

Jako SENIOR JEE DEVELOPER budete:

  • Analyzovat obchodní požadavky, vydávat doporučení k implementaci řešení
  • Vývoj a testování nových funkcí
  • Odpovědnost za návrh a vývoj softwaru, včetně integrace
  • Účastnit se vylepšení vývojového procesu

Co k tomu od Vás potřebujeme

Požadavky:

  • 4+ let zkušeností s vývojem Java
  • Vynikající znalost základních služeb JEE, jmenovitě EJB, JPA, JSF, JAX-WS, JAX-RS
  • Dobré teoretické a praktické znalosti OO, návrhových vzorů a standardů
  • Znalost životního cyklu vývoje, infrastruktury a technik rozvoje
  • Zkušenosti s testováním JUnit
  • Zkušenosti s CI / CD
  • Nezávislý, komunikativní