Nabídky práce v IT

Oracle database administrator

Přední světový poskytovatel služeb platebních technologií, který dodává inovativní řešení pro potřeby zákazníků po celém světě, otevírá výběrové řízení na  pozici Oracle database administrator

Základní info

Plat: 5 - 7 tis Kč/MD
Místo práce: Praha-Strašnice
Pracovní poměr:

Za to Vám nabízíme

Co za to?

  • po sezení za počítačem se můžeš vyřádit díky kartě MULTISPORT
  • účast na našich super akcích a workshopech je skoro povinná
  • podpoříme tvůj profesionální růst příspěvkem na certifikace
  • počítej s poukazem na slevu do e-shopu Počítárna

Co budete dělat

Náplň práce:

  • Správa, údržba a monitoring databází Oracle (RAC)
  • Zálohování databáze (RMAN) • Správa Oracle GoldenGate ä
  • Správa Oracle Clusterware • Správa OS Linux
  • Vysoké pracovní nasazení, podpora on-call

Co k tomu od Vás potřebujeme

Požadované znalosti:

  • Pokročilé administrační schopnosti Oracle DB 12c / 18c / 19c
  • Zkušenosti se správou OS Linux
  • Zkušenosti s nastavením a správou systému Oracle RAC a Data Guard výhodou
  • Zkušenosti se správou Oracle GoldenGate výhodou
  • Středně pokročilá angličtina
  • Vysoká odolnost vůči stresu