Nabídky práce v IT

Medior Android Developer

Důležitost
Agilní člen týmu, který plní úkoly finanční aplikace pro Android na základě zadání Product Ownera. Dodržuje všechny postupy definované metodikou klienta Agile / Scrum a denně spolupracujte se členy týmu Agile. Při vývoji aplikace Android POS Terminal Developer musí pracovat co nejefektivnějším způsobem, který povede k rychlému splnění úkolu v dostatečné kvalitě. Tato pozice vyžaduje porozumění
obsahu provedené práce a jak část vyvinutá vývojářem zapadá do
zbytek aplikace, k níž vývojář přispívá.

Základní info

Plat: 60-70 TIS KČ
Místo práce: Praha
Pracovní poměr: HPP

Za to Vám nabízíme

Co za to?

  • po sezení za počítačem se můžeš vyřádit díky kartě MULTISPORT
  • účast na našich super akcích a workshopech je skoro povinná
  • podpoříme tvůj profesionální růst příspěvkem na certifikace
  • počítej s poukazem na slevu do e-shopu Počítárna

Co budete dělat

ÚKOLY A ZODPOVĚDNOSTI:

  • Psát čistý a zdravě strukturovaný, dobře zdokumentovaný a automatizovaný testovatelný kód podle Agilní definice Done.
  • Budovat opakovaně použitelné knihovny základních kódů, které lze v budoucnu použít a které lze sdílet v rámci celé skupiny, aby se podle interních pokynů podařilo zvýšit efektivitu celého týmu.
  • Pravidelná úzká spolupráce s ostatními týmy z jiných zemí v angličtině
  • Vývoj části systémů s využitím obecných znalostí Java, Javascriptu a souvisejících technologií.
  • Poskytovat svému nadřízenému v projektovém nebo vývojovém týmu pravdivé a úplné informace o průběhu práce a plnění úkolu.
  • Sestavovat řešení se zaměřením na automatizační testování
  • Udržovat krok s nejnovějšími technologiemi a metodikami vývoje softwaru

Co k tomu od Vás potřebujeme

POŽADAVKY NA POZICI:
Kompetence:

  • Komunikace (interní v Agilním týmu a křížových týmech)
  • Řešení problémů
  • Jazyk Java, OOP techniky
  • Platforma Android
  • Javascript jako výhoda

Schopnosti, dovednosti a osobní vlastnosti:

  • Týmová práce
  • Inovace a změna
  • Chuť se učit, používat a propagovat nové technologie
  • Definujte rozsah projektu společně s odhady ve spolupráci s týmem

(Upřesnění)
Vzdělání, pracovní zkušenosti a znalosti:
• Znalost vývoje pro platformu Android pomocí studia Android
• Zkušenosti s Javascriptem jako výhoda
• Znalost obecně závazných předpisů a interních standardů společnosti.
• Znalost organizačních a implementačních procesů společnosti.
• Dobrá orientace v IT technologiích a systémech.

Dovednosti a znalosti v oblasti IT:
• GSuite
• komunikační technologie (TCP / IP, WiFi, GSM, SLL atd.)
• Protokoly klient / server
• Zabezpečení jako výhoda
• UX jako výhoda