Nabídky práce v IT

Java Developer

Hledáme vášnivého softwarového inženýra pro návrh, vývoj a nasazení softwarového řešení - softwaroví inženýři společně s SW architektem navrhnou řešení včetně dodání a nasazení. Mezi povinnosti softwarového inženýra patří provádění požadavků oddělení PM, definování funkčnosti systému a psaní kódu v různých jazycích, jako je Java, C ++, skriptování

Základní info

Plat: 110-130 tis KČ
Místo práce: Praha
Pracovní poměr: HPP

Za to Vám nabízíme

Co dostanete

  • Kreativní prostředí se silným smyslem pro vlastnictví Živý, častý hackathon
  • Vášnivé prostředí k automatizaci
  • Flexibilní politika home office
  • Architektura řešení pro rychle se rozvíjející průmysl (vysoká škálovatelnost, odolnost proti chybám ...)
  • Globální mezinárodní prostředí v Praze a pobočkách po celé Evropě, USA a APAC
  • Otevřené a průhledné prostředí a plochý org graf - věci se dělají rychleji
  • Vysoce konkurenční plat
  • Firemní výhody - stravenky, firemní snídaně, dotovaný domácí internet, safari books online a další

Co budete dělat

Co budete mít na starosti

  • Psát dobře navržený, testovatelný kód založený na požadavcích PM (Product Management)
  • Vyvíjejt nový softwarový produkt od základu, zůstaňte věrni základním hodnotám a potřebám naší společnosti a zároveň propůjčujte mixu svou vlastní kreativitu
  • Vytvářet škálovatelná automatizovaná řešení pro naši zákaznickou základnu
  • Integrovat softwarové komponenty do plně funkčního softwarového systému
  • Psaní testů pro každou novou dodávku vývoje a zápis testů existujícího kódu, aby byla zajištěna kompatibilita a stabilita (testy stávajícího kódu by měly být upraveny, když bude změněn starý kód)
  • Dokumentovat a udržovat funkčnost softwaru
  • Zlepšovat provoz prováděním systémové analýzy; doporučení změn v politikách a postupech.

Co k tomu od Vás potřebujeme

Co od vás očekáváme

  • 0+ let (associate level) 3+ let (mid-level) / 8+ let (senior-level) zkušeností s vývojem softwaru
  • Silné základní dovednosti Java, Collections, Multithreading, Spring Core
  • Objektově orientované programování, funkční programování je plus
  • Obeznámeni s obecnými vzory softwarového designu
  • VCS (nejlépe Git), Maven
  • Databáze - Postgres / Oracle (alespoň základní), NoSQL (SOLR,
  • Elastický…)
  • Čistý přístup k kódu a test řízený - unit testy, testy integrace, ..
  • Zájem o moderní technologie (nejlépe cloudové technologie), open-source
  • Užijte si práci v agilním prostředí a kultuře DevOps / Google SRE
  • Plynulá angličtina

Čím žijeme denně

  • Java/Scala, Python, C++, Bash, JavaScript (React.js), …
  • Kafka, RabbitMQ
  • Oracle and PostgreSQL DB, SOLR
  • Intel Compiler, GCC
  • Maven, Git,..
  • TestRail, RobotFW
  • Code reviews
  • Linux - CentOS, Redhat
  • Containers (Docker), Orchestration (Kubernetes), Cloud Foundry
  • Automated continuous integration pipeline (Bamboo, Stash, Bitbucket, Jira)
  • IP telephony, Data analytics
  • Google SRE/DevOps culture
  • Agile environment