Nabídky práce v IT

DevOps Engineer

Náš klient vyvíjí software pro pomoc kontaktním centrům a back officům. Zaznamenává hovory, videa, výsledky zákaznických průzkumů s cílem zlepšovat kvalitu a efektivitu komunikace a další interakce.

Základní info

Plat: 4 - 6 tis Kč/MD
Místo práce: Praha
Pracovní poměr:

Za to Vám nabízíme

Co dostanete

  • Kreativní prostředí a časté hackathony
  • Vášnivé prostředí k automatizaci
  • Flexibilní politika home office
  • Architektura řešení pro rychle se rozvíjející průmysl (vysoká škálovatelnost, odolnost proti chybám ...)
  • Globální mezinárodní prostředí v Praze a pobočkách po celé Evropě, USA a APAC
  • Otevřené a průhledné prostředí a plochý org graf - věci se dělají rychleji
  • Vysoce konkurenční plat
  • Firemní výhody - stravenky, firemní snídaně, dotovaný domácí internet, safari books online a další

Co budete dělat

Jako inženýr DevOps budete spravovat IT infrastrukturu svého vývojového týmu, podporovat je a pomáhat jim
dosáhnout cíle. Budete také zodpovědní za vybudování infrastruktury, zlepšení a provedení stability
proces. Souběžně s touto cloudovou službou a online monitorováním nastavte a zavádějte změny, které poskytuje
vývojářský tým

Co budete mít na starosti

  • Vyvíjet a provádět nástroje pro sledování zdraví a dostupnosti služeb, včetně
  • detekce chyb, varování, třídění a zotavení (automatizované a ruční).
  • Provozní aspekt práce provedené příslušným týmem (DevOps)
  • Udržujte a zlepšujte Continuous Delivery / Continuous Integration pipeline

Co k tomu od Vás potřebujeme

Co od vás očekáváme

  • Důkladné pochopení životního cyklu sestavení aplikace a kroků potřebných k ověření sestavení
  • Pochopení operačních systémů Linux
  • Zkušenosti se Stash / Bamboo, zdatný v Git
  • Zkušenosti s kontejnery (Docker), Terraform, Kubernetes jsou velkým plusem
  • Zkušenost s automatizací a správou sestav pomocí Maven je velké plus
  • Pochopení pojmů kolem kontinuální integrace a kontinuálního doručování se zkušenostmi
  • implementace těchto konceptů
  • Zkušenosti s metodikou Agile Software Development a znalostmi životního cyklu vývoje
  • Vášeň pro technologie a učení se novým technologiím
  • Písemné a ústní komunikační dovednosti v angličtině a dobré týmové dovednosti

Co žijeme denně

  • Automation and monitoring
  • Build infrastructure
  • Cloud services (AWS)
  • Containers (Docker), Orchestration (Kubernetes), Cloud Foundry
  • Continuous integration pipeline (Bamboo, Stash, Bitbucket, Jira)
  • IP telephony, Data analytics
  • Google SRE/DevOps culture
  • Agile environment