Nabídky práce v IT

IT analytik

Do týmu R&D, který radí klientům v oblasti daňového odpočtu ve výzkumu a vývoji v IT projektech, hledáme kolegu, který s sebou přinese IT expertízu.

Základní info

Plat: 4 - 6 tis Kč/MD
Místo práce: Praha
Pracovní poměr:

Za to Vám nabízíme

Co zažijete

  • Pracovní prostředí podporujícím sdílení vědomostí, osobnostní rozvoj a networking
  • Vzdělávání - průměrně absolvujeme tři oborové kurzy v roce
  • Široký rozhled do nových odvětví
  • Možnost spolupracovat s férovými profesionály
  • Flexibilní nastavení práce s možností home office
  • Přes léto krátké pátky, končíme ve 12:00

Co budete dělat

Vaším úkolem bude potkávat se s lídry technologických inovací na trhu, identifikovat, zda jejich činnosti jsou vývoj a vytvářet technické dokumentace a znalecké posudky k výzkumným a vývojovým projektům. Náš klient je globální poradenskou špičkou. Spolupracujeme s nejvýznamnějšími společnostmi na trhu, stejně jako s perspektivními start-upy

Co k tomu od Vás potřebujeme

Co od Vás budeme očekávat

  • Alespoň 3 roky zkušeností v oboru IT
  • Ukončené vysokoškolské vzdělání, ideálně v technickém oboru
  • Přehled v oblasti programování a databází (stačí základní znalost)
  • Zkušenosti s přípravou technických dokumentů
  • Všeobecný přehled o IT a mobilních technologiích.
  • Proklientský přístup
  • Ochotu vzájemně si pomáhat v týmu
  • Angličtinu na komunikativní úrovn