Nabídky práce v IT

C# Developer

Náš klient je český e-shop, který se za 12 let svého působení vypracoval na evropskou jedničku v online prodeji parfémů a kosmetiky.

"Naše firma je speciální mimo jiné díky tomu, že interní systémy, se kterými pracujeme, jsou chloubou našeho in-house týmu vývojářů, nikoliv zakoupenou službou. Jeden z týmů pracuje na udržení a vylepšení našeho logistického systému. A právě toto je tým, do kterého hledáme nového kolegu."

Základní info

Plat: 4 - 6 tis Kč/MD
Místo práce: Brno / Ostrava
Pracovní poměr: IČ / HPP

Za to Vám nabízíme

Co Ti můžeme nabídnout?

  • Flexibilní pracovní dobu.
  • Pokud jsi sportovec, uvítáš i Multisport kartu. A co bychom to byli za e-shop, kdybychom neposkytovali našim zaměstnancům pěkné slevy na produkty?
  • Mezi kóděním si můžeš zahrát na PSku, dát si s kolegy zápas ve fotbálku či ping pongu nebo využít naši relax zónu.

Co budete dělat

Co o pozici potřebuješ vědět?

  • Budeš mít možnost práce na napojení na specializovaná HW zařízení (mobilní terminály, automatické váhy, pásové dopravníky...). Třeba teď pracujeme na vlastní aplikaci pro mobilní terminály, které používáme na našich prodejnách a skladu a budeme vyvíjet novou verzi pro Androind v Xamarinu.
  • Nyní jsme v situaci, kdy výrazně refactorujeme náš systém a zavádíme novou architekturu, technologie a přístupy jako Domain Driven Design, CQRS, Clean Architecture, Core, RabbitMQ, gRPC, xUnit, Docker, Kubernetes, Xamarin a další... Jelikož je to velká změna, tak to děláme formou hackathonů, kde společně objevujeme přednosti a slabiny těchto technologií.

Co k tomu od Vás potřebujeme

Jakého parťáka do týmu hledáme?

  •  Někoho, kdo má praktickou zkušenost s vývojem vícevrstvých, distribuovaných aplikací
  • má zkušenost s návrhem architektury systému

S čím by měl umět pracovat a co by měl znát?

  • Nutností je C# a T-SQL.
  • Výhodou by bylo, kdybys znal .NET Core, RabbitMQ (nebo jiný messaging systém), Kubernetes, Xamarin.