Nabídky práce v IT

Linux/Unix Administrator

Zajímáte se o auta a hledáte stabilní zaměstnání? Jste zruční a pracovití?

Základní info

Plat: 60000
Místo práce: Mladá Boleslav
Pracovní poměr: HPP

Podrobnosti

Co vás čeká:

  • Kariéra v rámci nejmodernějších technologiích a support ve výrobě v oblasti auto-motive

  • Účast na mezinárodních projektech pro přední světové společnosti v atraktivní oblasti Průmyslu 4.0, SCADA a MES

  • Účast na vývoji nových generací produktů

  • Reporting incidentů a jejich řešení

  • Prediktivní maintenance

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít:

  • Zkušenost s DB designem a tuningem

  • s Appache serverem

  • s Java aplikačním serverem

  • s Wildfly

  • s CORBA name services

  • s MS SQL databázemi

  • s XML konfigurací

  • Znalost síťové komunikace, síťové protokoly (TCP, UDP, PMON, HTTP/HTTPS, ODBC/JDBC atd.).

  • Komunikační dovednosti a schopnost navázat kontakt, zaujmout a vyjednávat se zahraničním zákazníkem.

  • Analytické myšlení a schopnost systémové analýzy.

  • Zkušenost s prací v týmu.

  • Komunikativní znalost AJ znalost.

Výhodou bude:

  • VŠ se zaměřením na elektrotechniku nebo informatiku

  • Znalost PLC

  • Znalost plného vývojového cyklu SW

  • Zkušenost s nasazováním softwarových aplikací typu MES, APS nebo ERP ve výrobních společnostech

  • Zkušenost s programováním, integrací v aplikační vrstvě, nastavování middleware

  • Znalost řídících algoritmů, komunikačních protokolů, HMI programování

  • Znalost skriptovacích jazyků, testovacích frameworků a orientace v oblasti bezpečnosti strojních zařízení

Co vám můžeme nabídnout:

  • Dlouhodobou spolupráci

  • Zajištění školení

  • Možnost kariérního posunu v rámci SW vývoje a managementu

  • Zázemí společnosti s mezinárodním přesahem

  • Možnost stáží na zahraničních projektech

  • Silná firemní kultura

  • Flexibilní pracovní dobu

  • Uplatnění anglického jazyka v praxi

  • Lokalita Mladá Boleslav a okolí, Praha