Nabídky práce v IT

.NET Developer

Budeš se podílet se na vývoji jak současného, tak nového ERP systému, kde zavádíme nové technologie

V našem týmu se věnujeme všemu, co se týče zakázek - od toho, co si zákazník zadá zakázku na webu až po to, než je vyfakturovaná a pošleme ji na zpracování na sklad

Kolem sebe budeš mít celou řadu zkušených borců, kteří už v minulosti pomohli tomu, aby firma po systémové stránce zvládala desetitisíce zakázek denně a stala se evropskou jedničkou ve své kategorii

Základní info

Plat: 4 - 6 tis MD + NÁBOROVÝ PŘÍSPĚVEK
Místo práce: Brno / Ostrava
Pracovní poměr: IČ / HPP

Za to Vám nabízíme

Samostatnou a zodpovědnou práci s možností seberealizace – u nás je každý názor cenný - očekáváme, že nám do toho budeš velmi často mluvit.

Skvělé kolegy! Budeš součástí týmu, ve kterém si všichni vzájemně pomáhají a kde budeš mít možnost uplatnění vlastních nápadů!

Také si můžeš užívat flexibilní pracovní dobu. Více než procesy a pravidla jsou pro nás důležité výsledky. Samozřejmostí je dodržování deadlinů!

Jak ti asi ze všeho došlo – nejsme korporát a byrokracie u nás nemá příliš místa.

BENEFITY: Slevy na produkty firmy. Mobilní telefon, sleva na firemní výrobky/služby, notebook, flexibilní začátek/konec pracovní doby, stravenky/příspěvek na stravování, dovolená 5 týdnů, vzdělávací kurzy, školení, kafetérie, občerstvení na pracovišti, zdravotní volno/sickdays, možnost občasné práce z domova, firemní akce

Co budete dělat

Hledáme nadšence, kteří rozumí své práci, dělají jí naplno a s radostí – v práci se tráví třetina života, a proto nechceme nikoho, pro koho je to jen nutné zlo a ne zábava

Hledáme ty z Vás, kteří se nebojíte dotahovat úkoly a přebírat za své výsledky zodpovědnost. Rozhodně by ti taky neměly vadit srandičky a neformální prostředí, protože co by to bylo za práci bez trošky srandy

Celkově tě u nás prostě čeká možnost uplatňovat a prodávat své nápady a spolu s ostatními se podílet nejen na tom, abychom aktuální top postavení ve světě ecommerce udrželi, ale abychom dokázali pomoci ještě dalšímu růstu firmy.

Co k tomu od Vás potřebujeme

Jaký arzenál vědomostí potřebuješ pro tuto práci?

  • Nutností je:

C#, .NET, ASP.NET
Entity Framework
MSSQL

  • Výhodou pak:

ElasticSearch
Kubernetes
Docker
Messaging

Jaké nástroje bys měl ovládat?

  • Visual Studio 2017 Professional
  • Git
  • GitLab
  • SonarQube

Požadované vzdělání - Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Požadované jazyky - Čeština (výborná), Angličtina (středně pokročilá)