Nabídky práce v IT

React Developer

Základní info

Plat: 4 - 6 tis MD
Místo práce: Brno / Ostrava
Pracovní poměr: IČ / HPP

Za to Vám nabízíme

Samostatnou a zodpovědnou práci s možností seberealizace – u nás je každý názor cenný - očekáváme, že nám do toho budeš velmi často mluvit.

Skvělé kolegy! Budeš součástí 8členného týmu, ve kterém si všichni vzájemně pomáhají a kde budeš mít možnost uplatnění vlastních nápadů!

Také si můžeš užívat flexibilní pracovní dobu. Více než procesy a pravidla jsou pro nás důležité výsledky. Samozřejmostí je dodržování deadlinů.

Jak ti asi ze všeho došlo – nejsme korporát a byrokracie u nás nemá příliš místa.

Benefity - Mobilní telefon, sleva na firemní výrobky/služby, notebook, flexibilní začátek/konec pracovní doby.

HPP / stravenky/příspěvek na stravování, dovolená 5 týdnů, vzdělávací kurzy, školení, kafetérie, občerstvení na pracovišti, příspěvek na sport/kulturu/volný čas, zdravotní volno/sickdays, možnost občasné práce z domova, firemní akce

Co budete dělat

Hledáme nadšeného React vývojáře pro vývoj naší e-commerce platformy.

Používáme react-loadable pro lazy loading spolu se sever-side renderingem, Apollo server a klienta pro vyhodnocení GraphQL dotazů. Pro requesty mezi NodeJS a .NET Core službami používáme Axios.

V NodeJS aplikacích běží Express. Pro autentikaci používáme JWT token a PassportJS. Unit testy píšeme pomocí Jest a Enzyme. Pro metriky a logy tu máme Prometheus, Sentry a Application Insights.

Píšeme si vlastní UI knihovnu na základě react atomic designu, kde využíváme styled components. Také se můžeš setkat s Ant designem a Final formem. Kód verzujeme na GitLabu.

Co k tomu od Vás potřebujeme

Jaký arzenál vědomostí potřebuješ pro tuto práci?

  • Technologie

ReactJS
Typescript
GraphQL
Apollo
NodeJS

  • Nástroje

Git
GitLab
SonarQube

  • Výhodou pak znalost

C#
.NET Core
ASP.NET Core
SQL

Požadované vzdělání - Bakalářské

Požadované jazyky - Angličtina (mírně pokročilá)