Nabídky práce v IT

FRONTEND Developer Javascript - ANGULAR

Celkově se snažíme vyvíjet jinak, než ostatní. Hodně inovujeme, iterativně zlepšujeme. Když nám něco vadí, máme retrospektivy. Pokud jsi očekával korporát, zklamu tě. Ačkoliv jsme za poslední dobu hodně vyrostli, startupový duch zůstal.

Oproti jiným firmám, kde jsem pracoval, máme opravdu kvalitní zadání. Ačkoliv ho píše geniální člověk, můžeme zadání sami ovlivnit, když se nám něco nezdá. Samotné řešení je pak už naše zodpovědnost. Od vývoje až po nasazení na produkci. Nasazujeme několikrát týdně a používáme feature flagy, díky kterým zapínáme funkcionalitu postupně.

Základní info

Plat: 60 - 80 tis/měsíc + NÁBOROVÝ PŘÍSPĚVEK
Místo práce: Praha
Pracovní poměr: HPP

Za to Vám nabízíme

  • macbook nebo HP notebook dle výběru
  • multiSport karta, abys mohl/a chodit do sauny a jezdit s Rekola
  • různý sportovní aktivity s teamem, ovoce v kanclu, aj.
  • členství v klubu Javascriptových nadšenců
  • a všude jinde píšou competitive salary, tak to máme taky ;-)
  • možnost zvýhodněné sazby pro hypotéku nebo spotřebitelský úvěr

Co budete dělat

Cílem je vytvořit webovou aplikaci v Javascriptu, která spočítá průměrnou výši půjček (v API pole amount) na tržišti pro uživatelem zvolený rating.

Co k tomu od Vás potřebujeme

  • zkušenost s Javascriptem
  • zkušenost s FE frameworkem/knihovnou - Angular, Ember, React
  • stylujeme v SCSS, ale i znalost CSS je OK