Nabídky práce v IT

Java Developer

Náš vývojový stack je klasika - Spring (Boot, Cloud, Data), Hibernate, Postgres, Netflix knihovny na fault tolerance (Hystrix, Ribbon, Eureka, Feign), Docker, AWS vychytávky,

Píšeme v Jave, ale experimentujeme i s Kotlinem.

Všechno není jen o technologiích. Máme rádi čistý kód a dobrý objektový návrh.

Základní info

Plat: 60 - 80 tis/měsíc + NÁBOROVÝ PŘÍSPĚVEK
Místo práce: Praha
Pracovní poměr: HPP

Za to Vám nabízíme

  • můžeš si vybrat mezi MacBookem nebo laptopem HP
  • dáme ti MultiSport kartu, kterou plně hradíme
  • 2x týdně máme v kuchyňce čerstvé ovoce a zeleninu
  • máme vlastní lektorku jógy, takže si můžeš 2x týdně jít zacvičit
  • každý čtvrtek máme společné firemní snídaně

Co budete dělat

Migrujeme na mikroservisní architekturu, máme monitoring v New Relic a Grafana, logy ve Splunku, infrastrukturu v AWS, continuous deployment v Jenkins, používáme dynamické feature flagy na rychlý vývoj a bezvýpadkově releasujeme několikrát týdně.

Pouštíme se do immutable infrastruktury a kubernetizace, začínáme implementovat eventing, hrajeme si s reaktivním programováním - prostě a jednoduše řešíme všechno dobré i špatné, co k vývoji distribuovaného systému patří.

Co k tomu od Vás potřebujeme

  • zkušenost s Spring (Boot, Cloud, Data),
  • práce s Hibernate, Postgres, Netflix knihovny na fault tolerance (Hystrix, Ribbon, Eureka, Feign), Docker, AWS vychytávky, píšeme v Jave, ale experimentujeme i s Kotlinem.
  • užití RES API
  • ideálně zkušenost s psaním automatických testů