Nabídky práce v IT

Konzultant - vývojář pro Data Analytics

Náš tým se rozrůstá, a proto hledáme šikovného vývojáře, který má silný vztah k vývoji, datům, a který našim klientům napříč EU pomůže s vývojem nástrojů a aplikací pro různě specifické datové projekty. Vytváříme produkty, které například auditorům pomáhají najít skryté závislosti ve finančních datech. Vyvíjíme skripty pro automatizaci datových procesů, ale třeba i webové aplikace. Pracujeme hlavně v Pythonu, ale na projektech se dostáváme do kontaktu se širokou škálou technologií.

Máme zabezpečenou laboratoř se špičkovým technickým vybavením. Máme vlastní infrastrukturu o více než 60 serverech, na kterých běží všechno od MS SQL až po Hadoop. Přidej se k nám a pomáhej klientům s inovacemi a zaváděním „data-driven“ metod řízení.

Základní info

Plat: 4 - 6 K / MD
Místo práce: Brno
Pracovní poměr: IČ / HPP

Za to Vám nabízíme

  • Rádi se potkáváme i po práci
  • Chodíme na firemní akce - Beer fest, vánoční party, lyžování v Alpách a další
  • Máme flexibilní pracovní dobu a plánujeme si svůj pracovní čas
  • Utrácíme body z Cafeterie
  • Máme 25 dnů dovolené a 2 sick days

Co budete dělat

  • Pomůžeš nám s vývojem produktů zaměřených na datovou analýzu
  • Budeš se podílet na automatizaci datových procesů
  • Nemine tě ani komunikace s interními a externími klienty
  • Budeš moci absolvovat odborná školení a budeš moci získat i mezinárodně uznávané certifikace
  • Budeš mít možnost si prohloubit znalost programování v Pythonu, Javě a jiných

Co k tomu od Vás potřebujeme

  • Máš znalost SQL a Pythonu na dobré úrovni
  • Máš zkušenosti s vývojem a datovou analytikou
  • Pokud se vyznáš ve webových technologiích (CSS, JavaScript, HTML), tak to u nás na projektech určitě využiješ
  • Jsi pokročilý uživatel Windows a nelekneš se ani Linuxu
  • Máš vysokoškolské vzdělání a láká tě práce na full-time
  • Rád/a pracuješ v týmu a máš dobré komunikační dovednosti
  • Chceš při práci cestovat i do zahraničí (u nás je to až 40 % času) a chceš si zkusit práci na projektech po Evropě
  • Budeš potřebovat velmi dobrou angličtinu - jsme mezinárodní tým a klienty máme i v zahranič