Nabídky práce v IT

PHP developer

VÍŠ, JAK FUNGUJÍ POČÍTAČOVÉ SÍTĚ, ORIENTUJEŠ SE V HW A VYZNÁŠ SE V PRINCIPECH IT BEZPEČNOSTI? RÁD/A KOMUNIKUJEŠ A ZVLÁDNEŠ KOMPLEXNĚ PEČOVAT O IT OBLAST ZÁKAZNÍKA?
V TOM PŘÍPADĚ PRO TEBE MÁME PRÁCI!
JSME SOLIDNÍ ČESKÁ FIRMA. DODÁVÁME ŘEŠENÍ MNOHA VÝZNAMNÝM SPOLEČNOSTEM A POŘÁD ROZŠIŘUJEME PORTFOLIO NAŠICH IMPLEMENTAČNÍCH A INTEGRAČNÍCH SLUŽEB. PRÁVĚ TEĎ HLEDÁME DO NAŠEHO TÝMU V PRAZE A V OSTRAVĚ, NĚKOHO VHODNÉHO.

Základní info

Plat: 4 - 5 tis/MD
Místo práce: Praha / Ostrava
Pracovní poměr: HPP / IČ

Za to Vám nabízíme

  • práci v Praze nebo v Ostravě v příjemných kancelářích (open space nevedeme),
  • vybavení firemním notebookem a mobilním telefonem,
  • lekce angličtiny a další vzdělávání,
  • možnost v naší společnosti růst,
  • a další benefity jako stravenky, sick days či příspěvek na penzijní připojištění

Co budete dělat

  • komplexní péči o IT oblast zákazníka (na místě i vzdáleně),
  • analýzu stavu IT u zákazníka, návrh řešení,
  • realizaci a konfiguraci síťových připojení, serverových řešení a další IT techniky na straně zákazníka,
  • bezpečnostní analýzy a přípravu podkladů k IT auditům.

Co k tomu od Vás potřebujeme

  • principy fungování sítí,
  • základní dovednosti k instalaci hardware serverů,
  • OS Linux na úrovni základní správy systému a tzv. LAMP,
  • OS Windows na úrovni základní správy systému,
  • základní dovednosti s užíváním virtualizačních technologií
  • základní znalost SQL,
  • principy kybernetické bezpečnosti.

CO JE DOBRÉ MÍT ZA SEBOU?

  • VŠ technického směru,
  • alespoň tříletou relevantní zkušenost na obdobné pozici,
  • praxi v základní komunikaci v angličtině.

VÝHODOU BUDE ZNALOST:

  • virtualizační technologie Hyper-V a VMware,
  • kontejnerové technologie, např. Docker
  • Microsoft Exchange, SQL, Sharepoint,
  • Logmanager, SIEM systémy, Zabbix,
  • Apache, JBoss, Tomcat,
  • MariaDB, PostgreSQL.